רשימת טיפולים

ווטסו – טיפול שיאטסו בתוך המים. חגיגה אמיתית וחדשה בגקוזי הענק והחם.

שיאצו- מבוסס על אומנות הטיפול היפנית. נעשה ללא שמנים ובבגדים נוחים על מזרן.

עיסוי המשלב לחיצות לאורך ערוצי האנרגיה (מרדיאנים) של המטופל במטרה ליצירת איזון בגוף ובנפש. מוריד מתח, משחרר רעלים, מקל על בעיות בעמוד השדרה ומערכת העיכול.

טווינה- טיפול פיזיותראפי סיני להפחתת כאבים, המתמקד בעמוד השדרה, בצוואר בכתפיים ובגב. מומלץ לסובלים באופן כרוני מבעיות גב קשות, יעיל במיוחד במסגרת סדרה של טיפולים. נעשה בשכיבה על מיטת טיפולים בבגדים נוחים.

תאילנדי- טכניקת מתיחות לשיפור טווח התנועה באמצעות מתיחה והגמשת השירים. מתבצעת בביגוד נוח על מזרן.

עיסוי באבנים חמות-  עיסוי אינדיאני עם אבני בזלת טיפול המשלב עיסוי עדין באמצעות מגע ידיים ואבנים חמות המונחות על הגוף בנקודות הפותחות את ערוצי האנרגיה ומשפרות את מחזור הדם.הטיפול בסייע בניקוז רעלים מהגוף,מרפה שרירים מכווצים מפנק ומרגיע.

עיסוי שוודי קלאסי- עיסוי מפנק ומרגיע, מפיג מתחים ומשחרר לחצים, עיסוי עדין המתבצע במגע מלא של כף היד ועבודה עם האמות.

עיסוי משולב- עיסוי המשלב מספר טכניקות במקביל הכוללות עיסוי עדין, בינוני, חזק, לחיצות, ומסיימים בעיסוי מפנק של הקרקפת והפנים. מתיחות


עיסוי קצוות- העיסוי מתמקד בקצוות הגוף: כפות רגליים/קרקפת/כתפיים צוואר/פנים. טיפול מרגיע ומפנק ניתן לקבלו בתור טיפול משלים לעיסוי גוף עם שמנים או כטיפול מלא.

עיסוי לנשים בהריון- עיסוי המותאם לנשים הנמצאות החל מהשבוע ה-16 להריונן (בשום אופן לא לפני כן). עיסוי בשמנים הנעשה בשכיבה על הצד או על הגב בתמיכת כריות, העיסוי מסייע בהמרצת מחזור הדם ומאוד מומלץ להפגת תחושת אי הנעימות הפיזית והרגשית בתקופת ההיריון

העיסוי מתאים לנשים משבוע 16 עד שבוע 36